KONST / Litografier / Färglitografi 12533226
nr 1253 3226
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Kvinnor. Signerad, numrerad 99/150. Motivet: 39x28 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:25:48
4/5 19:57:22